Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
11Minsk Turizmi

Vizesiz Minsk Turu

Vizesiz Minsk Turu

Vizesiz Minsk Turu. Tatile çıkmak isteyenlerin bir çoğunun aklında öncelikle yurt dışı turları gelmektedir. Ama kimse vize çıkartmak ile uğraşmak istemediği için yine tatil yönlerini yurt dışına kaydırmaktadır. Ayrıca akıllardaki diğer endişeleri ise ekonomik açıdan yurt dışında tatilin çok pahalı olacağıdır. Aslında bu iki düşüncede Minsk şehri için yersiz endişelerdir. Çünkü yurt dışında güzel bir şehre gitmek istiyorsanız şayet Minsk bu anlamda gidebileceğiniz en güzel şehirlerden bir tanesidir diyebiliriz. Aynı zamanda Minsk’e gitmek için herhangi bir vize koşulu da yoktur.

Vizesiz Minsk Turu Paket İçeriklerimiz

Vizesiz Minsk turu paketlerimizi incelediğiniz de ekonomik açıdan da bu turların gerek yurtdışı turları gerekse yurt içi turlarına göre ne kadar avantajlı olduğunu göreceksiniz. Sadece pasaportunuzun olması yeterlidir. Vizesiz Minsk turlarından faydalanmak için hiç vakit kaybetmeden bizlere ulaşın bu şekilde yerinizi önceden ayırtarak erken rezervasyon fırsatlarından da yararlanmış olun. Minsk’in ne kadar güzel bir yer olduğunu internet üzerinde kısa bir araştırma yaparak öğrenebilirsiniz ancak biz yinede neden bu şehri tatil için seçmeniz gerekiyor bundan biraz bahsetmemiz gerekiyor.

Minsk, Beyaz Rusya’nın başkentidir. Eski Sovyetler birliğinden ayrılma bu şehir, insanların eğitim seviyelerinin yüksek olması , kanun ve yasalara saygılı olması ile dünya üzerinde suç oranı en düşük ülkelerden bir tanesidir. Aynı zamanda doğal güzellikleri açısından yemyeşil ve göllerle dolu bir şehirdir. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarının bu göllere vurarak yansıması ile tüm şehir adeta beyaz boyanır. Beyaz Rusya ismininde bir rivayete göre buradan geldiği söylenmektedir.

İki milyon kişilik bir nüfusa sahip olan Minsk nüfus yoğunluğu olarak gençler daha fazladır. Bu sebeple eğlence mekanları da doğru orantılı olarak fazladır. Bu şehrin gençleri ile adeta 24 saat yaşayan bir şehirdir. Bu yüzden eğlence konusunda dünyanın dört bir yanından turistler bu ülkeye akın etmektedir. Ülkemizden de bu sebeple her yıl binlerce turist bu şehre akın etmektedir. Vizesiz olması nedeniyle ülkemizdeki bir çok kişi tatillerini geçirmek için bu şehri tercih etmektedirler bir giden ise mutlaka bir kez daha gitmek istediği bu şehre sizde mutlaka gidin. Dediklerimizin ne kadar az kaldığını göreceksiniz.

About the author

Minsk Turu