Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Misnk Turları 2023

11Minsk Otelleri

Misnk Turları 2023

Misnk Turları 2023 yılı benzersiz bir tur sizleri bekliyor. Belarus turu için Türk vatandaşları ülkeye vizesiz giriş yapabilirler. Yalnız giriş yapmak için pasaport bulundurmak zorunludur. Türk vatandaşları bir yıl içerisinde tek seferde 30 günü geçmemek kaydı ile 90 gün (3 ay) vizesiz Belarus’ta konaklama yapabilirler.

Turlarımız İstanbul havalimanında BELAVIA kontuarında buluşma ile başlamaktadır. Bagaj ve bilet işlemlerinin artından BELAVIA tarifeli seferi ile Minsk’e yolculuk başlar.

Minsk Turları en az 3 gece 4 gün olarak oluşturulmaktadır. 4 gece 5 gün, 5 gece 6 gün olarak devam eder. Minsk’te yüzlerce otel bulunmaktadır. Firmamızın 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı oteller ile anlaşması vardır. Fiyatlarımıza ise kahvaltı dahildir.

Misnk Turları firması olarak misafirlerimize yardımcı olması için Türkçe rehberlerle hizmet veriyoruz.

Minsk’in En Seçkin Otelleri

Hampton by Hilton Minsk City Centre
Renaissance Mins Otel
Bon Hotel
DoubleTree by Hilton Hotel Minsk
Zalkind House
Garni Hotel
Hotel Belarus
President Hotel Minsk
Minsk Marriott Hotel
Hotel Europe
Hotel Polonez
Slavyanskaya Hotel
Otel Minsk

Minsk Otelleri

Yukarıda ki otellerde ve bu otellere benzer otellerde konaklama imkânı sağlıyoruz.

Minsk Gece Hayatı Fiyatları 2023

Beyaz Rusya’nın (Belarus’un ) başkenti olan Minsk’te gece hayatı fiyatları Clupten Clup’e farklılık göstermektedir. Minsk gece hayatı kadar tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ünlü bir şehirdir.  Şehirde çok sayıda bar, kulüp ve restoran ziyaretçilerine unutulmaz anılar bırakır.

Minsk’te gece hayatları genellikle şehir merkezinde yoğunlaşmıştır. Özellikle hafta sonları bu mekanlar oldukça kalabalıktır. Minsk’in yerli halkı ve turistler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir.

Minsk’te En Popüler Mekanların Fiyatları

Minsk’te gece hayatı yaşamak ve deneyimlemek isteyenler için çok fazla seçenekler bulunmaktadır. Başlıca mekanların fiyatlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

HookahPlace Yakuba Kolasa

Burası nargile sevenler için tam ideal bir mekandır. Burada ortalama bir nargile fiyatı 50-70 Beyaz Rusya Rublesi arasında değişiklik gösterir.

Nuahule Krasnaya

Bu mekân gençler arasında oldukça popüler bir mekandır. Modern bir atmosfere sahiptir. 1 Adet bira fiyatı ise ortalama 5-6 Beyaz Rusya Rublesi arasında değişiklik gösterir.

Minsk Gece Kulüpleri

Minsk ziyaretçilerine inanılmaz eğlenceler ve birbirinden güzel gece kulüpleri seçenekleri sunar. Şehirde irili ufaklı çok sayıda kulüp ve bar bulunmaktadır. En haraketli gece kulüpleri şöyle sıralayabiliriz.

Maxshow Disco

Burası en popüler ve her gün çalışan mekanlardan birisidir. Diğer gece kulüpleri kapalı iken Maxshow Disco açıktır.

Black House Clup

Black House Clup, Minsk’te eğlence endüstrisinin yüksek dünya standartlarını gösteren ilk kavramsal yerdir. Bunun yanı sıra kulüp adını bir entrikayı sembolize ettiği belirtilmektedir.  Biryandan da Siyah baskın iç renktir. Diğer yandan ise muhteşem ambiansı ile herkesi büyülemektedir.

Bogema Karaoke Clup

Bogema Karaoke Clup şehrin en güzel karaoke kulübü denilebilir. Burada sabahın ilk ışıklarına kadar şarkı dinleyebilir, şarkı söyleyebilirsiniz. Ayrıca Belarus’un birbirinden güzel kızları ile sosyalleşebilirsiniz.

Minsk Turları 2023 için bizimle iletişime geçebilir yerinizi ayırtabilir.

About the author

Minsk Turu