Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Minsk Turları

Minsk Turları

Minsk turlarları ile Belarus’un başkenti olan aynı zaman da ülkenin en büyük şehri olan Minsk’i gezme, konaklama ve kültürünü yakından tanıma fırsatı sunmaya devam etmekteyiz. Rus ülkeleri genellikle mimarisi, ulaşımı, konaklama imkânları olarak birbirine çok benzemektedir. Minsk’in en büyük farklarından biri halkın birbirine gösterdiği saygı ve temizlik anlayışlarıdır. Minsk doğal güzellikleri adına herkesin en az bir defa ziyaret etmesi gereken şehirlerden biridir. Halkı son derece misafirperverdir. Aynı zamanda halk toplum kurallarına oldukça uyumlu olmasıyla tanınır. En güvenli şehirlerden biri olduğu için öğrencilerin tercih ettiği bir şehirdir. Endüstri ve üniversite bakımından da gelişmiştir. Eğitime oldukça önem verilmektedir. Hatta her üniversitenin öğrencilerine ait yurtlar bulunmaktadır. Genellikle yerleşim düz ova üzerinde olduğundan ulaşımı oldukça rahattır. Minsk turları ile seyahat etmenin bir sürü avantajları bulunmaktadır. 

-Konaklama imkânı sunulmaktadır.

-En uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunulmaktadır.

-İnsanları oldukça yardımsever ve saygılıdır.

-Şehir doğa güzellikleri adına zengindir.

-Gezip görülecek önemli yerlere sahiptir.

-Şehirde güvenlik önlemlerine çok dikkat edilmelidir.

-Kültür ve sanat şehridir.

Minsk şehrinin kültür fazlasıyla çeşitlilik göstermektedir. Kütüphaneler, sinema salonları, opera salonları, dans okulları, dil kursları, müzeler, kitap fuarları, açısından zenginlik gösteren bir şehir olan Minsk’i gezip görme fırsatından faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Denize kıyısı olmadığından karasal iklim görülmekte olan Belarus’un tam ortasında yer alan Minsk şehri doğa güzelliklerinin yanı sıra birçok konaklama imkânı bulunmaktadır. Minsk turları olarak doğa güzelliklerini ve kültür-sanat merkezlerini ziyaret etme hizmetinin yanı sıra konforunuz adına konaklama imkânı da sunmaya devam etmekteyiz.

Minsk Turlarına Katılmak

Minsk şehrinin güzelliklerini, sanat merkezlerini ziyaret etme ve kültürlerini öğrenmek için Minsk turları ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en konforlu, kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmet sunulmaktadır. Minsk şehrinde sıcaklık -15 ile -20’ye kadar düştüğü görülmektedir. Yaz aylarında ziyaret edilmesi daha keyifli olan Minsk’e yılın her ayında turlar düzenlemeye devam etmekteyiz. Minsk turları olarak bizlerle iletişime geçerek size en uygun turların fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sizlere en güvenilir hizmet sunmaya hazırız. 

Eğer tatil için yurt dışında bir yer arıyorsanız en doğru adreslerden bir tanesi Minsk diyebiliriz.

Minsk birçok Avrupa ülkesine göre çok daha uygun fiyat olmasına rağmen çok daha eğlenceli bir şehirdir.

Minsk turları hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz bu yazıyı okuyabilirler. Ortalama iki milyon kişilik nüfusuyla ve bunu nüfusun büyük bir çoğunluğu genç olduğunu düşünürseniz oldukça canlı bir şehirdir.  Eğer bu tatilde nereye gideyim diye düşünüyorsanız bir kez Minsk’ gitmenizi tavsiye ederiz. Göreceksiniz bundan sonra her zaman bu şehre gideceksiniz. Minske gittiğiniz zaman Etrafta birçok eğlence merkezi göreceksiniz.  Bu şehir adeta 24 saat yaşıyor. Özellikle genç kızları ne kadar güzel olduğunu söylememize gerek yok.

Minsk’e gitmek için en doğru turu arıyorsanız Minsk turları içinde iyi bir araştırma yapmanızı öneririz.

Minsk turları arasında karşılaştırma yaparken detayları gözden kaçırmayın firmamızda tüm detaylar açık bir şekilde verilmiştir.  Minsk turları arasında eğer hangisini seçeceğinize karar veremediyseniz lütfen bizleri arayın. Alanında uzman tur operatörlerinin size en doğru şekilde yönlendirecektir. Bu şekilde bütçenize en uygun turu seçmiş olacaksınız.

Özellikle yaz aylarında çok keyifli zamanlar geçireceğiniz Minsk’te  birçok tarihi mekanda görebilirsiniz. Yaz aylarında her yer yemyeşildir.  Aynı zamanda havası ilkbahar havası gibidir. Türkiye’de sıcaklarda bunalanlar  kendilerine bu şehri atmaktadır. Akşam vakti gelince akşam yemeğinden sonra eğlence yavaş yavaş başlar.  Gece kulüpleri diskolar ve barlar genç insanlarla dolup taşar.

İçkiler yavaş yavaş yudumlanırken bir bakmışsınız gece olmuş.  Burada zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Aynı zamanda buranın para birimi Avrupa ülkelerin para birimine göre daha ekonomiktir.  Yani Avrupa’da 2.000 liraya eğlenirken bu ülkede 1.000 liraya rahatlıkla eğlenebilirsiniz.

Minsk turları arasında seçim yaparken kalacağınız Otel bilgilerine dikkat edin otelin kaç yıldızlı olduğu sizi ilgilendiriyorsa bu konudaki detayları iyi bakın.  Bizde yıldız ne olursa olsun en iyi oteller ile çalışmaktayız. Aynı zamanda eğer minske gitmek istiyorsanız öncesinde uçak biletinizi ayırmanızı tavsiye ederiz. Minsk ile ilgili her türlü sorunuz için bizi arayabilirsiniz