Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Minsk Turizm

Minsk Turizm

https://www.instagram.com/minskturizmcomtr

Minsk Turizm sizlere efsane bir hizmet sunmaktadır. Avrupa’nın doğusunda yer alan aynı zamanda Beyaz Rusya olarak bilinen Belarus’un tam göbeğinde yer alan Minsk şehrine yolculuk zamanı! Minsk şehri aynı zamanda Belarus’un başkentidir. Yaklaşık 2 milyon nüfusa sahiptir. İstanbul’dan gitmek isteyen vatandaşlar için ulaşımı oldukça kolaydır. İstanbul-Minsk arası uçakla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Ayrıca Türk vatandaşları için vize istenmemektedir.

Minsk şehri yerleşimiz düz bir ova üzerindedir. Bu yüzden ulaşım oldukça raht ve kolaydır. Şehirde birçok yeşil alan, göl, huzurlu ve sakin alanlar bulunmaktadır. Bu yüzden mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir şehirdir.

Minsk turizm ile konforlu, rahat ve keyifli bir tur yapın.

Minsk şehrinde dikkat çeken diğer durum; trafik, suç ve şiddet gibi olumsuz durumların yok denecek kadar az olmasıdır. Bu durum polis yoğunluğundan kaynaklanmamaktadır. Hatta polisler genellikle sivil olarak dolaşmaktadır. Bu durum şehrin güvenliği oldukça sağlamdır. Böylelikle Minsk şehri için tura katılıp tatil yapmak veya şehrin kültürünü tanımak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Belarus’un başkenti olan Minsk şehrinde resmi dil Belarusça olarak bilinse de halk genellikle Rusça konulmaktadır. Aynı zamanda Minsk halkı değişik kökenlerden insanlara sahiptir. Halkın çoğunluğu Ortodoks mezhebine aittir.

Belarus Beyaz Rusya olarak da bilinir. Bunun en büyük sebebi ülkenin sembollerinden birisi olan beyaz leylektir.

Minsk turizm, Minsk halkının sıcakkanlılığı ve saygılı olmaları ile tanışma imkânı sunmaktadır.

Minsk Turizm İle Belarus’u baştan başa rehberler eşliğinde geziniz.

Minsk şehrinin denize kıyısı bulunmamaktadır. Aynı zamanda genellikle karasal iklim görülmektedir. Güneşli ve havanın açık olduğu zamanlara pek rastlanmaz. Kış mevsiminde -15 ile -20 dereceyi gördüğü zamanlar yaşanmaktadır. Oldukça dondurucu olan bu şehri gezmenin en güzel zamanları yaz ayları olsa bile kış aylarında gezmenin de ayrı bir keyfi vardır.

Minsk şehrinin mimarisine de oldukça özen gösterilmiştir. Ziyaret edilebilecek birçok güzel yeri olmasının yanı sıra doğa ile iç içe olması da oldukça huzurludur. Bu güzel şehri ziyaret etme fırsatı kaçırmayınız. Ekonomik ve konforlu hizmet veren Minsk turizm ile anında iletişime geçmeyi unutmayın. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Minsk Turizm ile son yıllarda en popüler turistik şehir olan Minsk’i keşfedin. 

Özellikle, Türkiye ile Türkler arasında vize rejiminin bulunmamasından dolayı, her yıl binden fazla Minsk turu düzenlenmekte ve tadını çıkarmak isteyen herkes tarafından bu turlara katılım gerçekleştirilmektedir. Bildiğiniz gibi, Minsk başkenttir ve Beyaz Rusya’nın en kalabalık kentlerinden biridir.

Minsk özellikle yeşil bir çevre, tarihi yerler, el değmemiş kültürel mekanları ile cazibe merkezidir. Minsk küçük bir Avrupa ülkesidir. Turistler için ucuz, güvenli ve eğlenceli bir şehirdir. Sıcak kanlı halkalı vizon popülasyonu gençlerin yoğunluğunu arttırır. Bu nedenlerden dolayı hemen hemen her köşede bir kafe ve bar bulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında, neredeyse bir şehir gibi turistlerle dolu şehir gece kulüpleriyle, günün 24 saati açıktır.

Minsk Turizm Unutulmaz Anılar

Zamanınızı, asla unutamayacağınız anılarınızı süsleyecek olan Minsk turizm ile Kuzey Avrupa’daki en güzel ülkelerden birinde tatilinizi geçirebilirsiniz. Beyaz Rusya’nın doğası ile iç içe olan tüm alanlarda ormanlar ve yeşil alanlar kışın çok kar görebiliyor, ilkbaharda ise doğanın tüm güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Gündüzleri çeşitli etkinliklerin tadını çıkarırken ünlü gece hayatındaki en keyifli anların tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, ülkedeki herhangi bir zamanda sokaklarda dolaşma ve bu da güvenilirliğe öncelik verme olanakınız vardır.

Yaşam maliyetinin de çok uygun olduğu ülkedeki birçok satış noktasında doğru ürünleri satın alma şansına sahipsiniz. Yıl boyunca pek çok turisti ağırlayan Belarus’ta ayrıcalıklı bir tatilin keyfini Minsk turizm ile çıkarabilirsiniz.

Siz İsteyin Biz Program Yaparız

İhtiyacınız olan her gün Belarus’u gezme fırsatınız vardır. Taleplerinizi bize iletebilir, özel seçeneklerimizle tur seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Paket programın avantajları sayesinde, Belarus’taki bir grup turuna katılabilirsiniz. En uygun fiyatlarla zorunlu bir ülke olan Belarus’ta güvenle seyahat etmek istiyorsanız, Minsk sitemiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Minsk Tur programları ile eğlencenin sınırlarını genişletilebilmektedir.

Minsk Turizm Avantajları

Neredeyse hiçbir suçlunun olmadığı Minsk şehri, dünyanın her yerinden turistleri alan güvenilir ve ilginç bir şehirdir. Şehrin tadını çıkarabileceğiniz bir yer olarak Belarus şehri 24 saatlik bir tur ile dolaşılabilir. Kesinlikle tarihi ve turistik yerleri ziyaret etmek isteyenlerin listesinde olması gereken bir yerdir. Kendinizi şanslı, ayrıcalıklı ve her yönüyle özel hissetmek istiyorsanız, bütçenizi zorlamadan Minsk’i ziyaret edebileceğiniz şirketimizin tur paketlerine göz atabilirsiniz.