Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Minsk Tur

Minsk Tur – Belarus’un Başkentini Ziyaret Edin

www.instagram.com/minskturucomtr

Minsk Tur, firması ile Belarus’un başkenti Minsk’in eşsiz güzellikleri ve geçmiş tarihini ziyaret edebilirsiniz. Belarus’a Türk vatandaşları vizesiz giriş yapabilirler. Minsk şehri güvenli, ucuz ve kalabalık olmayan bir şehirdir. Kalabalıktan uzak bir tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği yerlerin başında yer alır. Geniş sokakları, yemyeşil parkları ve modern yapılarıyla sizin beklentinizin üzerinde bir şehirdir. Minsk aynı zamanda temizliği ile ön plana çıkan bir şehir 2,5 milyon nüfusa sahiptir. Minsk sanki insanların güvenliği ve mutluluğu için inşa edilmiş. Minsk turu sırasında gece vakitlerinde de özgürse dolaşabilir, tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Minsk aynı zamanda bir kültür merkezi cennetini andırır. Şehir merkezinde her an bir fuarla karşılaşabilişiniz. Kentte 19 müze, 11 tiyatro salonu, 139 kütüphane ve 20 sinema salonu bulunur. Ayrıca kalitesi üniversiteleri ile tüm Dünya’ya adını duyuran Minsk çok sayıda yabancı öğrencilere Rusça üniversite eğitimi verir. Üniversiteleri öğrencilerine yurt imkânı da sunmaktadır. Minsk’in insanları temiz, saygılı ve yabancılara karşı yardım severdirler. Minsk’te gerek toplu taşıma ile gerekse özel araç ile ulaşım oldukça kolaydır.  Şehirde bayan nüfusu erkek nüfusuna oranla daha yüksektir.  Bundan dolayı gezip gördüğünüz aşağı yukarı her yerde bayan çalışanları görürsünüz.

Minsk’e uzman bir tur firması ile seyahat etmek artık çok kolay. Müşteri odaklı çalışan Minsk Turları firmamızla Minsk’i turlamak ya da üniversite okumak artık çok kolay.  Kaliteli ve güvenli hizmet ilk öncülüğümüzdür.

Minsk Tur sizlere Belarus’un birçok güzelliğe sahip ve aynı zamanda başkenti olan Minsk şehrini ziyaret etme imkânı sunmaya devam etmektedir. Yaklaşık 2 milyon nüfusa sahip olan Minsk, temiz, doğal güzellikleri olan, güvenilir bir şehirdir.  Turlarda genellikle Minsk şehrine talep görülmektedir. Aynı zamanda güvenli olması öğrencilerin üniversite tercihlerinde etkili olmaktadır. En kaliteli üniversitelere sahip olan Minsk, öğrencilerine oldukça konforlu yurt imkanları sağlamaktadır.

Minsk şehri heykeller, sanat merkezleri, opera salonları, tiyatrolar, parklar, müzeler, sanat galerileri bakımından oldukça zenginlik göstermektedir. Bu özellikler kültür ve sanat merkezi olmasını sağlamıştır.

Minsk şehri insanları genel olarak Rusça konuşmaktadır. Eğitim dili de Rusça olan Minsk, oldukça kaliteli bir eğitim vermektedir. İnsanları saygılı ve temiz olmasıyla tanınmaktadır. Onca güzelliğe sahip olan Minsk’i her bireyin en az bir defa ziyaret etmesini tavsiye ederiz. Bu konuda Minsk tur sizlere birçok imkan sunmaktadır.

-En kaliteli ve güvenilir hizmet sunulmaktadır.

-Bizlerle iletişime geçmek oldukça kolaydır.

-Yılın her döneminde Minsk turları yapılmaktadır.

-Konforlu konaklama imkanları sunulmaktadır.

-İşinde uzman rehberlerimiz size eşlik etmektedir.

-Doğa ile iç içe olan bir tatil imkânı sunulmaktadır.

Birçok imkan sunulmakla birlikte bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Minsk şehrinde ulaşım oldukça kolaydır. Ulaşımın oldukça kolay olmasının en büyük nedenlerinden biri yerleşimi düz ova üzerindedir. Aynı zamanda ulaşım yolları oldukça güvenilir bir şekilde yapılmıştır. Ayrıca şehirdeki temizlik anlayışlı oldukça dikkat çekmektedir. İnsanları bu konuda oldukça hassas ve birbirlerine karşı saygılıdır.

Minsk Tur ile Seyahat

Minsk tur siz değerli müşterileri için özel tur paketleri hazırlamaya devam etmektedir. Sizlere en konforlu hizmeti vermek adına profesyonel bir ekiple çalışmaya devam etmekteyiz.  Sizlere sunulan tur imkanları aynı zamanda oldukça ekonomiktir.  Bizlerle iletişime geçerek her türlü imkana sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak hangi dönemlerde Minsk şehrini ziyaret etmek istediğinizi belirtmenizdir. Yılın her dönemi seyahat edebileceğiniz Minsk şehri doğa ile iç içe olabileceğiniz, huzurlu vakitler geçirebileceğiniz, isteğe bağlı olarak bir sürü aktivite yapma imkanınız olan küçük ve tatlı bir şehirdir. Minsk tur olarak sizlere güvenilir ve konforlu hizmet sunmaya hazırız.

Minsk ; Beyaz Rusya’nın başkenti olan iki nehir arasındaki bir şehirdir ve yaklaşık 410 kilometrekarelik bir alanı kaplar.

Minsk antik bir şehirdir ve birçok yönden keşfedilmemiş bir cennettir; ziyaretçi toplamaya ve turizm konusunda yeni tanıtımlar yapmaya çalışıyor. Ancak, sıra dışı bir tatil isteyen ve popüler yerler yerine el değmemiş yerleri seven gezginler, Minsk’i uzun zamandır tanıyor.

Minsk’te yaklaşık 2.000.000 insan yaşıyor. Tarih boyunca elden ele birçok kez geçen bir şehir; Litvanyalılardan Polonyalılara ve nihayetinde Sovyetler Birliği Sosyalist Cumhuriyetlerine kadar birçok farklı medeniyet buna hükmetmiştir.

Minsk ; SSCB’nin çöküşünden sonra, bağımsız bir şehir oldu ve Belarus Cumhuriyeti’nin bir parçası haline gelmiştir. Kentin adı, inşa edildiği nehirlerden birinin adından geliyor. Burası yılın herhangi bir zamanında serin olduğu bir şehir. Ancak, kentin orijinal güzelliği kar yağdığında çoktan ortaya çıkıyor. Etrafındaki her şeyi örten çamlar karla kaplı olduğunda harika manzaralara sahiptir.

Minsk tur, ne istediğini bilen ve alternatif bir tatil isteyen gezginlerimizi kendine çekiyor.

Minsk Tur Hakkında 

Belarus’un başkenti Minsk’e güvenilir ve uygun fiyatlı gezi paketleri ile kaliteli hizmet sunan firmamız vizesiz turlar düzenlemektedir. Profesyonel bir seyahat hizmeti ile Minsk’e gitmek ve her zaman müşteri memnuniyetine odaklanan firmamızdan yararlanmak istiyorsanız, 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Minsk Tur İçin Tavsiyeler

Minsk Tur yapılırken gezilebilecek birçok güzel yer bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Kurtarıcı Kilisesi, Minsk Demir yolu İstasyonu, Nezavisimosti Caddesi, merkezdeki Bağımsızlık Meydanı, Svisloch Nehri, Rus Ortodoks Kilisesi gibi yerlerdir. Özenli bir mimari şehircilik yapısıyla bilinen Minsk’te şehir içi ulaşım çok rahat olduğundan dolayı tüm bu yapıların birbirine olan uzaklığı en fazla on kilometre kadardır.

Minsk Tur ile Profesyonel Hizmet

Minsk Tur Deneyimli kadrosu ile müşterilerine eşsiz bir Minsk turu sunarak aradığınız hizmet kalitesini bulacaksınız. Kentin tarihi ve turistik özellikleri, yerleri ve şehri hakkında bilmek istediğiniz her şeyi, Türk rehberlerinin yardımı ile kolaylıkla öğrenebileceksiniz ve mümkün olduğunca verimli bir şekilde vakit geçirmek, eğlenmek ve Minsk kültürü hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için doğru yerdesiniz.

Minsk Tur ile Ekonomik Ve Konforlu Konaklama

Minsk Tur müşterilerinin konut ihtiyaçlarını en iyi ve ekonomik olarak karşılayan hizmetler sunan ilk şirketlerden biridir. Tatilinizin tadını çıkarabileceğiniz Minsk turunun ardından konforlu ve ekonomik bir konaklama yapmak istiyorsanız, her zaman bütçeniz için seyahat paketleri sunarak yanınızdayız. Müşterilerimiz adına deneyimli kadromuz konaklama yeri rezervasyon işlemlerini yürütmektedir ve tüm işlemler müşteriler Minsk’e ulaşmadan önce yapılmaktadır.

Seyahatten sonra evden ayrılmadan konaklama yapmak her turistin hayalidir. “Minsk turu” derken firmamız hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek. Sektör lideri olarak, hem konforlu hem de ekonomik konaklama sunarak müşteri memnuniyetini her zaman sağlarız.

Minsk Turları firmamız konaklama bakımından da oldukça geniş geçeneklere sahip olan Minsk’te sizlere kaliteli ve ekonomik olarak hizmet sunmaktadır. Tur denildiğinde ilk akla genel konaklamadır. Belarus’un başkenti olan Minsk’te her bütçeye uygun konaklama olanakları vardır. 5 yıldızlı otellerin yer aldığı gibi günlük kiralık daireler de şehir merkezinde rahatlıkla bulunabilir. Firmamız her bütçeye uygun tur paketlerini sizlere sunarak her daim yanınızdadır. Sizlerin adına firmamız konaklama rezervasyon işlemlerini yapar. Sizler Minsk’e ulaşmadan tüm işlemleri bitirir. Yorucu bir yolculuk sonrasında ev konforunda bir konaklama sizler için hazırdır. Sektörde yılların verdiği tecrübeler ile ekonomik ve konforlu bir konaklama hizmetini müşterilerimize sunuyoruz.

Minsk’in nüfusu 2,5 milyondur. Yılın beli dönemlerinde özellikle yazın bu nüfus artmaktadır. Otelleri büyük çoğunluğu şehir merkezinde bulunur. Ulaşımda çok kolaydır.

Minsk Tur Aktiviteleri

Minsk Tur esnasında gece yapılabilecek birçok güzel ve eğlenceli aktivite de mevcuttur. Gece kulüpleri ve gece eğlenceleri ile bilinen Minskte birçok eğlence mekanı gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir.

Minsk’te turistlere yönelik ilave bir fiyat uygulanması devlet tarafından kesinlikle yasaklandığından ve çok ciddi takip edildiğinden dolayı, sürpriz hesaplarla karşılaşılması neredeyse imkansızdır.

Minsk Tur esnasında dikkati çekecek şeylerden biri de sivil polislerin sayısının, resmi polislerden çok daha fazla olmasıdır. Eğitim oranı çok yüksek olan bu şehirde, suç oranı ise oldukça düşüktür.

Özellikle sivil polislerin günün her saatinde yaptığı kontroller sayesinde, turistler açısından oldukça güvenli bir ortam sağlanmıştır. Minsk, her yönüyle görülmeye değer, bir o kadar da ucuz bir şehirdir. Barınma imkanı açısından oldukça fazla sayıda alternatife sahip olan bu şehirde, her keseye uygun otel imkanları bulunmaktadır.

Minsk Tur vasıtası ile organize edilen Minsk Tur alternatifleri için siteyi inceleyebilir, her türlü soru ve bilgi talebi için yetkili personelle temasa geçebilirsiniz.

Minsk Turu İle Tatil Yolculuğu

Belarus Minsk akşamları gece hayatı ve eğlence merkezleri ile adını duyuruyor. Yalnız burada sadece gece eğlenceleri değil gündüzleri de ziyaret edilecek pek çok yer bulunmaktadır. Bunların başında ise muhteşem mimari yapısı ile Dünya’nın 3. Büyük kütüphanesi olan Beyaz Rusya Ulusal Kütüphanesi gelir. Kiliseler, müzeler, parklar ve sokakları insanları kendilerine hayran bıraktırır.

Kaliteli ve güvenli, yılın her döneminde doğa ile iç içe bir tatil düşünüyor iseniz Minsk Turlarına katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımızdan daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.