Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
11

Minsk Tatil

Minsk Tatil

Minsk Tatil paketlerimiz ile istediğiniz zaman Belarusa gelebilirsiniz. Evet artık Tüm sene çalıştınız ve artık yavaş yavaş tatil planları yapma zamanı geldi. Yurt içinde bir çok tatil seçeneki olduğu gibi yurt dışında da bir çok tatil fırsatınız olduğunu biliyorsunuz. Bunlardan bir tanesi de Minsk.

Minsk tatil konusunda bir çok Avrupa ülkesine göre avantajlı bir şehirdir.

Yıllardan beri Minsk’e Turlar düzenleyen bir firma olarak şunu çok iyi deneyimledik ki bir kez Minsk’e geldiyseniz şayet, bir daha mutlaka geleceksiniz.

Çünkü Minsk tatil dendiğinde öncelikle akla gece hayatı gelmektedir. Minsk gece hayatı oldukça hareketli ve cezbedicidir. Minsk‘te yaşayan kişiler gerçek anlamda kaliteli eğlenmeyi bilmektedir. Bu yüzden eğlence kulüplerinde sabaha kadar hiçbir sorun yaşanmadan eğlenebilmektedir. Bu eğlence oldukça kaliteli bir eğlencedir. Mekanlar hem büyüklük hem de diğer özellikleri ile bir çok Avrupa ülkesinin çok daha önündedir. Minsk zaten neredeyse minik bir Avrupa ülkesi gibi modern ve gelişmiştir. İnsanları oldukça sıcak kanlı ve sempatiktir. Yollarda gezerken her yerde neşeli insanları gördüğünüzde bu pozitif enerjiden sizlerde etkilenmektesiniz.

Minsk tatil programları ile tur yapanların diğer bir deneyimlediği şey ise ülkenin oldukça natürel olmasıdır. Minsk ve etrafında şehir turu yaptığınızda bir çok tarihi ve önemli mekan göreceğiniz gibi bir çok eski köyüde adeta el değmemiş şekilde orta çağ yıllarını anımsattığını göreceksiniz. İstediğiniz zaman sadece pasaportunuzu alıp küçük bir bavul ile bu şehre rahatlıkla gelebilirsiniz.

Minsk tatil konusunda ekonomik açıdan da baktığınızda oldukça mantıklı gelecektir. Yemesi , içmesi ve konaklaması ile oldukça uygun fiyatlı adeta küçük bir Avrupa ülkesi olan Minsk’e gelmeden önce mutlaka bizleri arayın. Minsk konusunda alanında profesyonel tur rehberlerimizi sizlerin isteklerine göre en iyi seçimleri sizlere sunacaktır. Aynı zamanda sizlere tüm tatiliniz boyunca her zaman hizmet vermekten mutluluk duyan firmamıza kurumsal etkinlikleriniz içinde başvurabilirsiniz.

Gruplara özel indirimlerimiz ile şirket toplantılarınızı veya motivasyon etkinliklerinizi bu ülkede rahatlıkla yapabilirsiniz. Ülkemizde her yıl yüzlerce kurumsal firma motivasyon gecelerini bu ülkede gerçekleştirmektedir. Sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

About the author

Minsk Turu