Minsk Turu Resmi Site

Minsk Gece Hayatı

Eğer gençseniz veya genç bir ruha sahipseniz cinsiyetiniz her ne olursa olsun çılgınlar gibi eğlenmek istiyorsanız ; Minsk gece hayatı sizleri bekliyor.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Minsk Gece Hayatı Nüfusunun büyük bir çoğunu gençlerin ve bu gençlerin bir çoğu bayan dersek herhalde  ortamının nasıl geçtiği ile ilgili daha detaylı bir fikriniz olacaktır.

Minsk gece hayatı neredeyse sabaha kadar açık disco ve barlarda çılgınca yaşanmaktadır. Türkiye’den bir çok turist sadece hafta sonu bile olsa bu şehre akın etmektedir.

Minsk gece hayatı bir kez yaşadıysanız şayet bu gece hayatını bırakın Türkiye’de yaşamayı avrupa’nın hatta dünyanın hiçbir yerinde yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Beyaz tenli bir birinden güzel kızların ve eğlencenin tavan yaptığı bu ülkede yaşayacağınız her şey aklınıza kazınacaktır.

Minsk gece hayatı hakkında aynı zamanda para birimlerinden dolayı çok uygun fiyat ile eğleneceğinize emin olabilirsiniz. Avrupa ülkelerine göre neredeyse yarı fiyatına eğleneceğiniz bu gecelerde aynı zamanda güvenlik açısında da oldukça rahat olacaksınız. Çünkü güvenlik açısından bu ülke bir çok ülkeye göre çok daha güvenilirdir.

Özellikle Avrupa ülkelerine gittiyseniz çok iyi bilirsiniz ki cüzdanınız için içlik yaptırmanız gerekir. Hırsızlığın neredeyse hiç yaşanmadığı bu ülkede ise gönül ferahlığı ile eğlenebileceksiniz. Tabii ki gitmeden belki bilemezsiniz ama bir kez gittikten sonra bu şehrin müptelası olacaksınız. Belki de her şeyden önemlisi sona bıraktık ama bu ülkeye gelmek istediğinizde pasaportunuzu alıp yola çıkmanız yeterlidir. Bu ülke ile aramızda vizesiz geçiş olduğu için istediğiniz zaman eğlenmek için bu şehre gelebilirsiniz. Sanki İstanbul’dan Bodrum’a gider gibi İstanbul’dan Minsk’e gidebilirsiniz.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Minsk Gece Hayatı Sizi Bekliyor

Minsk gece hayatı oldukça renkli bir yapıya sahiptir. Minsk’te herkese hitap edebilecek harika gece kulüpleri ve barlar bulunmaktadır. Gece kulüpleri genellikle sabah beşe kadar açık kalır. Bazı kulüpler sabah 8’e kadar açıktır. Kumarhaneler ise genellikle 24 saat açıktır. Mekanların fiyat seviyeleri özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Minsk gece hayatı seçenekleri çeşitli, samimi ve bazen canlandırıcı bir şekilde tuhaftır; bu seçenekler karanlık bastıktan sonra şehri her türlü macera için mükemmel bir hale getirir. Sınırları biraz bulanıklaştıran bir gece hayatına sahip olan Minsk’te barlar kulüplere ve kafeler ise kabare mekanlarına dönüşür. Gündüz oldukça sakin görünen mekanlardan çarpıcı canlı müzik sesleri yükselir. Avrupa’nın en güvenli şehirleri arasında yer alan Minsk’te sokaklar güvenli ve taksiler de ucuzdur.

Minsk Gece Hayatı Nasıldır?

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar

Minsk gece hayatı her geçen gün değişmektedir. Şehir merkezindeki ışıklar sönünce eğlence ruhu canlanır. Minsk, gece kulüpleri, müzikli barları, kafeleri, göz kamaştırıcı gazinoları, cazip striptiz kulüpleri ve lüks restoranları ile ziyaretçilere heyecan duyacakları muazzam eğlence merkezlerini bir arada sunmaktadır. Belarus halkı da anlaşması kolay, neşeli ve yeni tanışmalara açıktır. Bu nedenle şehrin dört bir yanındaki büyük gece kulüpleri, barlar, kulüpler ve restoranlarda yeni ve ilginç insanlarla her zaman tanışabilirsiniz. En sevdiğiniz yer ile ilgili karar vermeden önce mümkün olduğunca çok farklı yer denemenizi tavsiye ederiz.

Rusya, Ukrayna, Polonya, Litvanya ve Letonya’nın sınırları içinde bulunan Beyaz Rusya, Doğu Avrupa’daki votka kuşağına sıkı sıkıya bağlı bir ülkedir. Beyaz Rusya’nın başkenti minsk gece hayati oldukça renkli bir yapıya sahiptir. Troetskoe Predmestie’de geceyi diri tutmak adına onlarca şık kafe ve bar bulunmaktadır. Prospekt Nezavisimosty (Kupalauskajais ile Plosca Lienina arasında) rahatça oturmak içki içmek ve yemek için birçok farklı noktaya sahiptir. Ploshtshad Svobody ise her zevke uygun çeşitli kulüplere ev sahipliği yapmaktadır.

Minsk Turizm Olarak Neler Sunuyoruz?

Minsk Turizm organizasyonu olarak amacımız bizi tercih eden misafirlerimize unutulmaz, renkli ve aktif bir konaklama seçeneği sağlamaktır. Müşterilerimizin isteklerini analiz etmek için yalnızca size uygun programlar yapılmaktadır. Şehrin en iyi gece kulüpleri, kumarhaneler, barlar, restoranlar, atıştırmalıklar, nargile, cafe ve striptiz kulüpleri tercihinize göre belirlenmektedir.