Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Hakkımızda

Minsk Turu. Hakkımızda. A Grubu TÜRSAB üyesi ( 12097 ) seyahat acentesi olarak yurt dışı vize işlemleri,  yurt dışı otel seçenekleri , kişiye özel turlar, tur paketleri ve ödüllendirme tur organizasyonları yapmaktadır. 

Minsk Turu olarak 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Firmamız siz değerli müşterilerimize kalite standartlarından asla ödün vermeden hizmet sunarak bu bağlamda müşteri memnuniyetini mümkün olabilecek en yüksek noktada tutmaya özen göstermektedir.

Mevcudiyetimizin kuruluş dönemimizden daha fazla olmasını da en nihayetinde siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunma aşkı ile oluştuğunu belirtmek isteriz.

Düzenlemekte olduğumuz Minsk turu ile yılın hemen her mevsimi Türkiye’den Belarus (Minsk) ziyareti gerçekleştirmek isteyen sizleri hayal ettiğiniz tatil ile buluşturmaktayız .

Özellikle Beyaz Rusya da ikamet eden iş ortağımızla kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir hizmet sunmaktayız.

 Rehberlerimizin başta Türkçe, Rusça ve İngilizce olmak üzere daha pek çok dili konuşabilmesi hasebiyle herhangi bir konuda dil problemini ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Otel konaklamaları ve toplu halde geziler ile görmek istediğiniz hemen her yere rahatlıkla ulaşabilmeniz için rehberlerimiz siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda da gezilerin seyrini değiştirebilmektedirler çünkü bizler için mühim olan en önemli şey siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamaktır ve bu amaç doğrultusunda çalışmalarımızı ve hizmetlerimiz şekillendirmek bizlerin en önemli sorumluluklarından bir tanesidir.

Kişiye, çifte veya gruba özel düzenlediğimiz paket programlar sayesinde dilediğiniz takdirde size özel fiyatları öğrenebilmek adına bizler ile destek hattımızdan iletişime geçebilir ve vermiş olduğumuz hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz.

Bu bölgeye yapacağınız tatili en uygun fiyatla bizim aracılığımız da sağlayabilirsiniz. Firmamız bir turizm firması olduğu gibi aynı zamanda Rusça öğrenmek isteyenler veya bu ülkede yaşamak isteyenler içinde rehberlik görevi yapmaktadır.

Minsk Turu hakkında veya Beyaz Rusya hakkında tüm aklınıza gelen soru ve sorunlarınız için bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz. Sizleri elimizden geldiğince memnun edeceğimizden  hiç şüpheniz olmasın.

10 sene önce faaliyetlerine başlayan firmamızı uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri  beklentilerini eksiksiz karşılayarak teknoloji insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır.

Minsk Turu olarak; Misafirlerimizi; kendilerini evlerindeymiş gibi rahat, huzurlu ve güvende hissetmesi için var gücümüz ile çalışıyoruz.