Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Beyaz Rusya Turu

Beyaz Rusya Turu

https://www.facebook.com/beyazrusyaturu

Hadi gelin bu kış değişik bir tatil planı yapın.

Beyaz Rusya turu en doğru seçimlerden birisi olacaktır.  Çünkü ülke içinde yapacağınız bir tatilden daha ekonomik bir şekilde bu ülkede tatil yapabilirsiniz.  Üstelik eğlence olarak bu ülkeden çok daha fazla eğleneceksiniz. Buradaki genç nüfusun fazla olması sebebiyle neredeyse adım başı eğlence merkezi vardır . Bunu sadece Türkler değil tüm dünya keşfetmiş durumdadır. Bunun için her  yıl on binlerce turist bu ülkeye akın etmektedir Bu ülkede yaşayanlar oldukça sıcakkanlı insanlardır onun için yabancılık çekmezsiniz aynı zamanda burada yaşayan insanlar için Türkiye’de bir o kadar önemli ve güzel bir ülkedir.

Nasıl ki ülkemizdeki insanlar tatil için Beyaz Rusya’ya gidiyorsa, oradaki insanlar da tatil için ülkemize gelmektedir Beyaz Rusya ile işte böyle bir ilişkimiz vardır.

Beyaz Rusya turu arayanlar internet üzerinde birçok firma dolaşmaktadır bir süre sonra da kafaları karışmaktadır. Siz en iyisi Beyaz Rusya turu yapmak istiyorsanız şayet bizleri hemen arayın alanında uzman tur operatörlerini sizi en güzel şekilde yönlendirecektir bu şekilde sonsuz bir tur yaşayacaksınız .

Eğer bu ülkeye gitmek için endişeleriniz var ise daha önceden Beyaz Rusya’ya gitmiş müşterilerimizin yorumlarını okuyarak kafanızdaki soru daha net cevap alabilirsiniz.  özellikle şunu söylemek istiyoruz ki bir kere Beyaz Rusya’ya gittikten sonra bir sonraki tatil seçiminizde mutlaka burası olacaktır. Bu ülkede edineceğiniz anılarınızı asla unutmayacaksınız.

Beyaz Rusya turu için de mutlaka Minsk Turu olmasına dikkat edin. Eğer Minsk’i görmezseniz bu tur yarım kalmış demektir. Çünkü Minsk genç nüfusu ve bir o kadar eğlenceli gece hayatı ile sizlerin oldukça keyif alacağınız şehirlerden bir tanesi olacaktır.

Beyaz Rusya turu içinde aynı zamanda köyleri ve eski manastırları da ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Aynı zamanda yemekleri de tam sizin ağzınıza layık olduğunu söyleyebiliriz. Beyaz Rusya gece hayatı diğer ülkelerin gece hayatına benzemez. Burada hem genç nüfusun fazla olması hem eğlence mekanlarında eğlencenin sınırsız olmasından dolayı bu ülkeye gelenlerin hiç biri bu ülkeden gitmek istememektedir.

Beyaz Rusya Turu