Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
11

Beyaz Rusya Turları

Beyaz Rusya Turları

 

Bir ülkeye tatil için ne görmek için giderseniz gidin bir deniz haricinde hepsini bu ülkede görebilirsiniz. Özellikle gece hayatına düşkünseniz bu ülke tamda size göre diyebiliriz.

Beyaz Rusya turları arasında her bütçeye göre bir alternatif bulunmaktadır. Bütçem yok diyerek üzülmeyin eğer yurt içinde bir tatil yapacak kadar bütçeniz var ise Beyaz Rusya turları içinde de mutlaka tatil yapabileceğiniz bir seçenek bulunacaktır.

Beyaz Rusya turları arasında hangisini seçeceğinize karar veremediyseniz şayet bizleri vakit kaybetmeden arayın. Size tüm ayrıntıları ile birlikte Beyaz Rusya turları hakkında büyük bir memnuniyet ile bilgi vermek isteriz. Beyaz Rusyayı ziyaret eden bir çok kişi gibi sizlerde bir kere bu ülkeye gittiğinizde bu ülkeden kolay kolay kopamayacaksınız. Eğer yurt dışında bir tatil planınız olursa ilk aklınıza bu Beyaz Rusya turları programı gelecektir.

Eğlenmek herkesin hakkıdır. İnsanlar yaşamlarında mutlaka tatillere de yer ayırmak zorundalar. Ancak bu şekilde başarılı olabilirler. Bütün yılın stresini herhangi bir kısıtlama olmadan bu ülkede rahatlıkla atabileceksiniz. Akşam vakitlerinde yavaş yavaş dolmaya başlayan eğlence mekanları gecenin geç vakitlerine kadar tıklım tıklım gençleri ile dolup taşar. Aynı zamanda gün içinde de gezebileceğiniz bir çok farklı mekan bulunmaktadır.

Özellikle Sovyetler birliğinden kalma eski yapıtları ve manastırları ile bu ülke adeta turizm cennetidir. Eğer bu ülkeyi ziyaret etmek istiyorsanız şayet özellikle yaz aylarını tavsiye ediyoruz. Ilık ılık rüzgarları ile adeta ilkbaharın o güzel günlerini yaşayacağınız bu ülkede sıcaktan eser yoktur. Eğer kar yağdığında gitmek istiyorsanız şayet ve soğuk havaları seviyorsanız yine kış mevsimlerinde hatta yaz mevsimlerinden daha uygun bir fiyata bu ülkeyi ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle kışın lapa lapa kar yağarken sıcak otel odanızda şöminenin karşısında şarap içmek gibisi yoktur. Eğlence merkezleri için ise yaz kış fark etmemektedir. Her türlü eğlence her mevsim delicesine yaşanmaya devam etmektedir. Özellikle gece kulüplerinin içinde göreceğiniz eğlencenin yanında dışarıda hangi mevsimin yaşandığını bile unutacaksınız. Bu ve benzeri bir çok nedenden dolayı Beyaz Rusya turlarını yakından incelemenizi ve bir kez olsun denemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

About the author

Minsk Turu