Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
11Minsk'te Gezilecek Yerler

Beyaz Rusya Tur

Beyaz Rusya Tur

 

Beyaz Rusya özellikle vizesiz seyahat için en ideal turizm merkezlerinden bir tanesidir.  Bu ülkeye sadece pasaportunuz alarak rahatlıkla gelebilirsiniz. Üstelik diğer Avrupa ülkelerine göre çok daha uygun fiyatla Beyaz Rusya’da Beyaz Rusya tur paketlerinden herhangi birini satın alarak Beyaz Rusya’da muhteşem tatil yapabilirsiniz.

Her sene ülke içinde tatil yapmaktan sıkılanlar eğer yeni bir ülkede görelim derlerse Beyaz Rusya tam size göre.

Beyaz Rusya’ya ilk kez gideceksiniz bu ülke hakkında biraz bilgi edinmekte fayda var. Sovyetler birliği’nden ayrılmasına rağmen ülkede halen eski rejimin gölgelerini üzerinde taşımaktadır. Burada hayat oldukça düzenli güvenli ve ekonomiktir. Belki de bu sebeple sadece ülkemizin değil dünyanın turizm merkezi olmuştur.  Eğlence mekanları, diskoları ,barları ve kafeleri tıklım tıklım genç insanlarla doludur. Aynı zamanda eğitim düzeyi oldukça yüksek bu ülkede suç oranını bir o kadar düşüktür. Yabancı bir ülke görelim derseniz herhalde bu kadar daha güvenilir bir ülke göremezsiniz.

Beyaz Rusya baş şehri Minsk her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır . Bundan dolayı şehir gün geçtikçe daha çok gelişmektedir. Özellikle Türkler için çok yakın bir tatil bölgesi oldu ondan aynı zamanda kültürünün bizim kültürümüze çok yakın olmasından tercih sebebi olmaktadır.

Yıl boyunca zaten stres altında yaşayan beyaz mavi yakalılar tatil dendiğinde kimsenin kendilerine karışmayacak bu ülkeyi tercih ederler.  Özgürce tatil yapabilmek, yemek yemek, içki içmek, yeni insanlarla tanışıp onlarla eğlenmek en doğal hakkıdır. Beyaz Rusya tur ise tüm bunlar için en doğru adrestir.

Beyaz Rusya tur dendiği zaman internet üzerinde birçok tur firması görebilirsiniz. Bunlar arasında karar vermekte zorlanıyorsanız lütfen bizleri arayıp bilgi alın tur operatörlerinin Beyaz Rusya tur hakkında sizlere merak ettiğiniz her konuda açık ve şeffaf bir şekilde bilgi verecektir bizim amacımız nereye giderseniz gidin orada sürpriz bir olumsuz durumda karşılaşmanız engellemektir. Bu yüzden ne kadar şeffaf olursak sizler için o kadar iyidir Beyaz Rusya tatsız sürpriz yaşayacağınız en son ülkelerden birisidir doyasıya eğlence için en doğru adreslerden birisi olan bu ülkede tamamen deşarj olacağınıza emin olabilirsiniz .

About the author

Minsk Turu