Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Beyaz Rusya Tatil

Beyaz Rusya Tatil

Beyaz Rusya tatil için hem ekonomik açıdan hem kültürel ve tarihi seyahatler için hem de eğlence sektörünün sonuna dek deneyimlemek isteyen turistler için neredeyse bir Avrupa başkenti konumundadır.

Mevcut şartlar altında Avrupa’daki birçok turist merkezi ülkeye rağmen yine de geniş bir turist çekebilme özelliği ile bilinen Beyaz Rusya başkenti Minsk ile 2 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Bu nüfus yapısı her yıl özellikle yaz aylarında turist akımından dolayı daha da genişler ve kış aylarında bile birçok turist destinasyon olarak Beyaz Rusya’yı tercih etmektedir.

Beyaz Rusya tatil için turistlere bir çok olanak sunmaktadır. Bunlardan ilki elbette ki gece hayatı ve eğlence sektörüdür. Gece hayatı Avrupa’da çok yaygın olsa da Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk’te bu durum biraz daha fazladır ve sabah saatlerinin ilk ışıklarına dek devam etmektedir. Bu bakımdan dolayı Beyaz Rusya tatil için gece kuşlarını en memnun edebilecek ülkelerden bir tanesidir diyebilmek mümkündür.

Beyaz Rusya yalnızca gece hayatı ve eğlence sektörü ile değil aynı zamanda tarihi ve kültürel dokusu ile de kendisine turist çekmeyi başarabilmiş bir ülkedir. Firmamız dahilinde gerçekleştirilen Beyaz Rusya tatil organizasyonlarında yılın hemen her mevsiminde ülkemizden birçok kişinin Minsk şehrini ziyaret ettiğine tanık olmaktayız. Özellikle Sovyetler Birliği döneminde ve daha öncesinde gerek jeopolitik konumu gerek ise Avrupa ve Rusya arasında oluşturduğu köprü neticesi ile Belarus birçok tarihi ana tanıklık etmiştir.

Dolayısı ile ülke içerisinde pek çok tarihi yapı eski Rus ve yeni Avrupa kültürünün bir sentezi ve aynı zamanda çeşitli müze ve sergiler neticesi ile turistler bu ülkeye yalnızca eğlence hayatı için de gitmemektedir. Ekonomik olarak bütçeyi zorlamayan bir birikim ile oldukça rahat bir şekilde Beyaz Rusya’yı ziyaret etmek zor değil. Aynı zamanda Beyaz Rusya herhangi bir vize işlemine gerek duymadığı için yapmanız gereken ilk şey firmamız ile irtibata geçip pasaportunuzun geçerlilik süresini kontrol ettikten sonra bavulunuzu toplamak olacaktır. Ayrıntılı paket programlar için destek hattımızdan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.