Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
11Minsk Gece Hayatı

Beyaz Rusya gece Hayatı

Beyaz Rusya Gece Hayatı

Beyaz Rusya Gece Hayatı ile ünlü bir ülke olarak bilinmesinin en büyük sebebini Minsk şehrindeki sabahın ilk ışıklarına dek açık olan gece kulüpleri ve eğlence merkezlerine borçludur desek haksız bir yorumda bulunmuş sayılmayız.

Beyaz Rusya Gece Hayatı popülerliğini en çok da bu noktada kazanmıştır çünkü Beyaz Rusya’da gece hayatı hem oldukça dolu hem de ekonomik açıdan oldukça cüzidir. Beyaz Rusya ekonomisi çok güçlü olan bir ülke değildir ve bu nedenle de ülkenin gerek iç gerek ise dış ticaret konusunda çok başarılı işlere imza attığını söyleyemeyiz, tam da bu sebepten dolayı eğlence merkezlerinin ve gece kulüplerinin özellikle turistler için oldukça cazip merkezler haline getirilmesi ve maddi olarak bütçeyi çok zorlamaması Beyaz Rusya’nın da karına yöneliktir.

Dolayısı ile Beyaz Rusya Gece Hayatı ile bu kadar ünlüyken diğer taraftan ülkeyi ziyaret eden turistler gündüz vakitlerinde hem tarih hem de kültür turizmlerini gerçekleştirerek şehrin doğal yapısının tadına varırken hava karardığında ise bambaşka bir hayatı yaşamaya hazırlanmaktadırlar. Aynı zamanda Minsk şehri yılın farklı mevsimlerinde birçok festival ve açık hava eğlenceleri de sunmaktadır ve bu şehirde alışılagelmiş pek çok mekana nazaran “damsız” girilebilmektedir. Özellikle kadın nüfusunun erkek nüfusundan çok daha fazla olduğu bu ülkede herhangi bir partnere ihtiyaç duymadan hemen her dilediğiniz kulübe girebilmeniz mümkündür.

Pek çok gece kulübü belirli bir saate dek ücret almasa da özel etkinlikler veya belirli bir saatten sonra ufak bir miktar giriş ücreti ödeyebilmeniz mümkündür. Madison Royal Club, Black House Minsk veya Dozari Night Club gibi en popüler gece kulüplerinde sıklıkla etkinlikler düzenlense de Pazartesi veya Salı günleri bazı durumlarda bu gece kulüpleri kapalı da olabilmektedir. Yılın her mevsimi ayrı bir heyecan ve tutkuya sahip olan Minsk şehri eğer eğlence için tercihiniz ise bugüne kadar vermiş olduğunuz en doğru kararlardan biri olmaya kesinlikle aday! Firmamızın düzenlemekte olduğu Beyaz Rusya turları hakkında detayı paket program bilgilerine ulaşabilmek için bizlere destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

About the author

Minsk Turu