Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
11Kızıl Kilise

Belarus Turları

Belarus Turları

Belarus Turları ile tatil yapmak isteyen birçok kişi en güvenilir ülkelerden birisi olan Belarusu seçmektedir.  Bu şekilde hem güvenli tatil yapmakta  hem de çok daha uygun fiyatla eğlenmektedir.  Eğer olurda ilk kez gidecekseniz, Belarus turları üzerinden size uygun en iyi firmayı seçerek  ilk tecrübenizi onunla yapmanızı tavsiye ederiz.  Belarus turlar arasında birçok birbirine yakın fiyat görürsünüz.  Burada fiyatlardan ziyade turun içerikleri önemlidir.  Hangi hava yolu ile gideceğiniz, orada hangi otelde kalacağınız, yemek durumunuz, kalacağınız otelin eğlence merkezlerine yakınlığı önemli detaylardır.  Bu yüzden Belarus turları yazan ilk firmadan bilet almayın, önce iyice araştırın sonra kafanıza yatan firma ile ilgili internet üzerinde araştırma yapın. O zaman göreceksiniz ki birçok firma aslında içi dışarıdan göründüğü gibi değildir.  Bu firmalar arasında en güvenilir firmalardan bir tanesinin biz olduğunu, bizler değil bizim götürdüğümüz müşterilerimiz söylemektedir. Belarus’un en köklü Turizm Firması olan firmamız tüm Havayolları ve otellerde anlaşması vardır.  Bu sebeple her bütçeye uygun tatil olanakı mevcuttur.  Aynı zamanda kişisel değil kurumsal olarak bu şehre bu ülkeye gitmek isteyenler bizleri tercih etmektedirler çünkü ekstra indirim alabilirsiniz.

Belarus Turları Hakkında Bilgiler

Birçok kurumsal firma motivasyon amaçlı olarak elemanlarını Belarusa göndermektedir. Bunun sebebi ise bu ülkenin çok uygun fiyatlı olmasıdır aynı zamanda bu ülke eğlence merkezidir. Sadece Türkiye’den değil dünyanın dört bir yanından turistler bu ülkeye her sene akın etmektedir Bunun en büyük sebebi eğlence olduğu gibi bu ülkenin aynı zamanda çok güvenilir bir yer olmasıdır. Sokaklarda neredeyse hiçbir polis veya asker göremezsin bazen ilk gittiğinizde bu size çok şaşırtıcı gelebilir. Bu gayet normaldir çünkü bu ülkedeki tüm vatandaşlar yasaları çok iyi bilmekte ve yasaları harfiyen uymaktadır Bundan dolayı bu ülkedeki suç oranı diğer ülkelere göre çok çok düşüktür Eğer burada kanunlara uygun davranırsanız kesinlikle güvenlikle ilgili bir soru aklınıza takılmasın.

Belarus Turları sadece yılın belirli dönemlerinde değil her daim sene boyunca üç yüz altmış beş gün devam etmektedir.

About the author

Minsk Turu