Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Belarus Turları 2023

11Minsk Gece Hayatı

Belarus Turları 2023

Belarus Turları 2023 ile en güzel yerleri ve eğlence mekanlarını keşfedin. Dünya’nın her yerinden misafir ağırlayan Belarus otelleri çoğunlukla 4 yıldızlı ya da 5 yıldızlıdır. Esnek tarih aralıkları ve ekonomik fiyatlar ile Belarus’u keşfetmenin tam zamanı. Ayrıca Türk vatandaşları için 30 günü aşmamak kaydı vize zorunlu yoktur. Yalnız Belarus’a pasaportsuz giriş yapmanız mümkün değildir.

Belarus Turları 2023 ile gündüzleri ülkenin tarihi, doğal güzelliklerini keşfederken geceleri ise gece kulüplerinde dolu dolu bir eğlence yaşayabilirsiniz. Yani Beyaz Rusya’nın beyaz gecelerini yaşayabilirsiniz.

Belarus Turları denildiğinde görülüp gezilmesi gereken yerlerin başında ise başken Minsk gelmektedir. Minsk bölgesinde Aziz Simon ve Helena kilisesi Belarus turları ile gezilip görülecek yerlerin başta gelir.

Belarus’ta Yeme İçme Fırsatları

Belarus turları esnasında açıktıysanız eğer Belarus yemekleri her zaman çorba ile başladığını bilmelisiniz. Ana malzemesi pancar ve lahanadan oluşan biraz da et bulyon atılan KHALANDİK çorbasını mutlaka denemelisiniz.

Belarus domuz eti köfte, patates ve çorbayı neredeyse her yemeklerde kullanır. Beyaz Rusya mutfağında en popüler yemeklerinden birisi de Dranike yemeğidir. Dranike, rendelenmiş patates, yumurta, un ile krep haline getirilerek yapılır. Sonrasında ise isteğe bağlı olarak haşhaş, domuz eti ya da mantar eklenerek servis yapılır. Belarus turlarında bu yemeyi yemeden dönmemenizi öneriyoruz. Ayrıca Kalduny isimli Belarus’un meşhur köftelerini denemelisiniz.

Belarus Turu İle Gece Eğlenceleri

Belarus gece hayatı turlarına yılın her döneminde katılmanız mümkündür. Özellikle Minsk Bölgesi canlı ve popüler eğlence mekanlarını barındırarak ülkede ilk sırada yer alır. Ayrıca buralarda giyime ve sık olmaya özen gösteren eğlence mekanları sabah 5-6 ya kadar hizmet verir. Eğlence mekanları Sınırsız eğlence hizmeti sağladığı için Belarus Turları sabahlara kadar eğlenmenize olanak sağlar.

Minsk Gece Hayatı
Minsk Gece Hayatı

Belarus Turları firması olarak Next Clup Minsk, Dozari Clup, Black House Minsk eğlence yerlerine uğramanızı öneriyoruz.

Belarus’ta Ulaşım

Birçok ülkeye göre Belarus’ta ulaşım maliyetleri ucuzdur. Çünkü ülke ulaşım konusunda oldukça titiz çalışmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarda fren kullanımı düşük fiyatlıdır. Bu politikanın benimsenmesi sebebiyle raylı sistem en çok tercih edilen ulaşım sistemidir.

Budan dolayı şehir içi ve şehir dışı seyahatlerde demir yolunu kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Demir yolu dışında ise taksi ve otobüslerle de şehirde rahat ve kolay seyahat edebilirsiniz.

Belarus Turları 2023 yılı tur hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

About the author

Minsk Turu