Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Belarus Turizm

11Minsk Turizmi

Belarus Turizm

Belarus turizm ile Belarus’un merkezinde bulunan başkenti Minsk’te unutulmaz bir tatil yapmaya ne dersiniz. Şehir yaklaşık olarak 400 kilometrelik bir alana sahiptir. Belarus Beyaz Rusya olarak da bilinmektedir. Kent düz bir ova üzerine kurulmuştur. Şehir merkezine ulaşımda oldukça kolaydır. Çok sayıda yeşil alan, göl bulunur. Renkli sokak ve caddeleri ise insana huzur ve enerji verir.

Minsk Turizmi
Belarus Turizm

Güvenli ve düzenli kurallara sahip olan şehir tarihi kalıntıları ve müzeleri ile insanı geçmişe götürür. Minsk’te trafik, suç ve şiddet gibi olumsuzluklar yok denilecek kadar azdır. Şehirde polisler genellikle sivil olarak dolaşmaktadırlar. Güvenlik önlemlerinin en sıkı olan ülkeler arasında Belarus’ta yer almaktadır.

Belarus’un resmi dili Belarusça ve Rusçadır. Halkın büyük çoğunluğu Rusça dilini kullanır. Farklı kökenlerden insanlara sahip bir ülkedir. Halkın çoğunluğunu ise Ortodoks mezhebi oluşturur. Halk sıcakkanlı ve saygılıdırlar.

Belarus Turizm ile Ekonomik ve Konforlu Konaklama Fırsatı

Minsk turları firması olarak müşterilerimizin konaklama ihtiyaçlarını kaliteli ve ekonomik olarak hizmet vermeyi önemsiyoruz. Tatilinizin sorunsuz ve unutulmaz olmasını istiyor iseniz tur işinden uzman firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü tatilin ilk sorunu konaklama sorunudur. Minsk turlarında her bütçeye uygun tur paketlerimiz bulunmaktadır. Firmamız müşterilerimiz adına uzman kadromuzla konaklama yeri ve rezervasyon yapar. Müşterilerimiz Belarus Minsk’e ulaşmadan tüm işlemler yapılmış olur. Yorucu bir yolculuk sonrasında ev konforunda konaklama yeriniz hazırlanır. Her bütçeye uygun otel imkânı sunuyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti sloganı ile tur hizmet veriyoruz.

Belarus Turizm İle Neler Yapılabilir?

Belarus Turizm ile gece ve gündüz yapılabilecek pek çok aktiviteler vardır. Geceleri gece kulüpleri ve eğlence merkezleri ile tüm Dünya’ya adını duyuran Minsk doyasıya eğlenebilirsiniz.  Şehir merkezinde  birçok eğlence mekânları saat 22:00 – 06:00 arasında hizmet vermektedir. Ülkede yabancılara karşı fiyat farklılıkları bulunmamaktadır. Bu gece kulüplerinde sürpriz hesaplar ile asla karşılaşmazsınız. Gece kulüplerine giderken spor ayakkabı giymemenizi öneriyoruz. Çünkü spor ayakkabılı olan (özelliklede beyaz renkli) kişilerin içeriye alınmadığı bilinmektedir. Bundan dolayı deri ayakkabı tercih edilmelidir. Minsk’in önde gelen gece kulüplerini şu şekilde sıralayabiliriz.

About the author

Minsk Turu