Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Belarus Tur

Belarus Tur

https://www.facebook.com/belarustur

Belarus diğer adıyla Beyaz Rusya Türkiye’nin kuzeyinde yer almaktadır.  Eskiden Sovyetler Birliği’ne bağlı ülke adeta bir turizm cennetidir.  Bunun sebebi ise bu ülkede kanunları uydukça eğlencenin sınırsız olmasıdır.

Özellikle baş şehri Minsk adeta ile eğlence merkezidir.  Bu yüzden ülkemizde birçok tatil yapmak isteyen kişi Belarus tur aramaktadır.

Belarus turları arasında eğer seçim yapamıyorsanız lütfen bizi arayın.  Bu şekilde Belarus turları arasında en doğru seçim yapacağınız emin olun.  Bir ülkeye giderken özellikle bu ülke ilk kez gideceğiniz bir ülke ise  güvenilir bir tur ile gitmenize fayda vardır.  Firmamız bu anlamda en güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.  Her yıl binlerce turisti Belarusa götüren firmamız  aynı zamanda internet sitemizde göreceğiniz gibi birçok  olumlu yorum almaktadır.

Belarus tur firmamız tur firmaları arasında en çok güveneceğiz firmaların başında gelir.  Bunun sebebi ise firmamızın Belarus’ta anlaşma yapmış olduğu birçok otelin olması aynı zamanda hava yolları ile anlaşmalı olmasıdır.  Bu şekilde Belarusa gitmek isteyen  turistler en doğru seçim yapmış olurlar.  Çünkü bizim fiyatlarımız diğer firmalara göre çok daha uygundur.  Günümüzde ekonomi her şey demekse  tatili de ekonomik yapmak çok önemlidir.

Beyaz Rusya’ya gidenlerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de bu ülkenin diğer ismi olan Beyaz Rusya’nın ne anlama geldiğidir.  Beyaz Rusya isminin birçok hikayesi vardır.  Bunlardan bir tanesi özellikle beyaz leyleklerin bu ülkede çok olmasıdır.  Ayrıca bu ülkede irili ufaklı binlerce göl vardır.  Bu göller yazın güneş ışığı üzerlerini vurduğunda kentte beyaz hakim olur.  Bundan dolayı bu ülke Beyaz Rusya denmiştir.

Beyaz Rusya da genç nüfusu çok olduğu için eğlence mekanları da bir o kadar çoktur.  Bu yüzden özellikle iş hayatında stresten yorulmuş insanlar kafalarını dağıtmak için bu ülkeye gitmektedir.  Hem ülkemize yakınlığı hem uçak biletlerinin uygun fiyat olması bu ülkeye gitmek için ekstra sebeplerdir.  Eğer canınız tatil çektiyse bir de doyasıya eğlenmek istiyorsanız hiç durmayın.  Vizesiz çok rahat edebileceğiniz bu ülkede gönlünüzce eğlenebilirsiniz.