Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Belarus Tatil

Belarus Tatil

Belarus tatil konusunda oldukça avantajlı bir ülkedir. Belarus yani diğer adıyla Beyaz Rusya adeta doğu Avrupa ülkesi gibidir. Oldukça modern bir ülke olan Belarus ile ülkemiz arasında vizesiz gidip gelmek mümkün olduğu için tatil için güzel bir ülkeye gitmek , gönlünüzce rahat rahat eğlenmek ve üstelik az para ödemek istiyorsanız bu ülke tam size göre diyebiliriz.

Ülkenin dört bir yanı doğal güzellikle ile çevrili olup doya doya temiz hava ve oksijeni ciğerlerinize çekebilirsiniz. Belarus özellikle Minsk başkentinde gece hayatıda bir o kadar çekici ve kalitelidir. Barları ve discolarından sabahın erken saatlerine kadar gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Bu ülkenin insanları haklarını ve nerede durmaları gerektiğini iyi bilen eğitim düzeyi yüksek insanlardır. Bundan dolayı insanlar birbirlerine karşı oldukça saygılı ve naziktir. Aynı zamanda çok sıcak kanlı bir halka sahip olan Belarus‘ta dolaşırken kendinizi bu insanlara çok yakın hissedeceksiniz. Bizler her iki ülkeyi yakından tanıdığımız ve kültürlerini çok iyi bildiğimiz için bu iki ülkenin kardeş ülke olduğunu çok rahat söyleyebiliriz. Zaten bir çok Türk yatırımcının bu ülke üzerindeki yatırımlarını gördüğünüzde dediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Belarus Tatil ile Beyaz Rusya da Geziye ve Eğlenceye Doyacaksınız

Belarus tatil konusunda eğer farklı endişeleriniz var ise bu ülkeyi farklı internet siteleri üzerinden de araştırabilirsiniz. Ama emin olun ki her sitede yada her bilgide bu ülkenin tatil için en ideal ülkelerden birisi olduğunu görebileceksiniz. Sadece bizim ülkemiz içinde değil dünyanın dört bir yanından turistler bu ülkede tatil yapmak için akın akın gelmektedir. Çünkü herkes gibi sizlerde gitmiş olduğunuz bir ülkede yabancılık çekmek istemezsiniz aynı zamanda şehrin güvenli olması da önemlidir.

Tüm bunları alt alta koyduğunuzda sizlerde eğer yurt dışında çıkacaksanız sıralamada bir numarayı Belarus’a vereceksiniz. Eğer bu ülke hakkında halen kafanıza yatmayan bir şeyler ve ucu açık sorularınız var ise lütfen bizleri arayınız. Alanında uzman tur operatörlerimiz tüm sorularınıza bir cevap mutlaka verecektir. Bu ülkeye gelmemeniz için hiçbir sebep bulamayacağınıza emin olabilirsiniz.