Minsk Turu Resmi Site

Minsk Tur

www.instagram.com/minsktur

Minsk ; Beyaz Rusya’nın başkenti olan iki nehir arasındaki bir şehirdir ve yaklaşık 410 kilometrekarelik bir alanı kaplar.

Minsk antik bir şehirdir ve birçok yönden keşfedilmemiş bir cennettir; ziyaretçi toplamaya ve turizm konusunda yeni tanıtımlar yapmaya çalışıyor. Ancak, sıra dışı bir tatil isteyen ve popüler yerler yerine el değmemiş yerleri seven gezginler, Minsk’i uzun zamandır tanıyor.

Minsk’te yaklaşık 2.000.000 insan yaşıyor. Tarih boyunca elden ele birçok kez geçen bir şehir; Litvanyalılardan Polonyalılara ve nihayetinde Sovyetler Birliği Sosyalist Cumhuriyetlerine kadar birçok farklı medeniyet buna hükmetmiştir.

Minsk ; SSCB’nin çöküşünden sonra, bağımsız bir şehir oldu ve Belarus Cumhuriyeti’nin bir parçası haline gelmiştir. Kentin adı, inşa edildiği nehirlerden birinin adından geliyor. Burası yılın herhangi bir zamanında serin olduğu bir şehir. Ancak, kentin orijinal güzelliği kar yağdığında çoktan ortaya çıkıyor. Etrafındaki her şeyi örten çamlar karla kaplı olduğunda harika manzaralara sahiptir.

Minsk tur, ne istediğini bilen ve alternatif bir tatil isteyen gezginlerimizi kendine çekiyor.

Minsk Tur

Belarus’un başkenti Minsk’e güvenilir ve uygun fiyatlı gezi paketleri ile kaliteli hizmet sunan firmamız vizesiz turlar düzenlemektedir. Profesyonel bir seyahat hizmeti ile Minsk’e gitmek ve her zaman müşteri memnuniyetine odaklanan firmamızdan yararlanmak istiyorsanız, 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

                                         Minsk Tur İçin Tavsiyeler

Minsk Tur yapılırken gezilebilecek birçok güzel yer bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Kurtarıcı Kilisesi, Minsk Demir yolu İstasyonu, Nezalezhnosti Caddesi, merkezdeki Bağımsızlık Meydanı, Svisloch Nehri, Rus Ortodoks Kilisesi gibi yerlerdir. Özenli bir mimari şehircilik yapısıyla bilinen Minsk’te şehir içi ulaşım çok rahat olduğundan dolayı tüm bu yapıların birbirine olan uzaklığı en fazla on kilometre kadardır.

Profesyonel Minsk Tur Hizmeti

Minsk Tur Deneyimli kadrosu ile müşterilerine eşsiz bir Minsk turu sunarak aradığınız hizmet kalitesini bulacaksınız. Kentin tarihi ve turistik özellikleri, yerleri ve şehri hakkında bilmek istediğiniz her şeyi, Türk rehberlerinin yardımı ile kolaylıkla öğrenebileceksiniz . Mümkün olduğunca verimli bir şekilde vakit geçirmek, eğlenmek ve Minsk kültürü hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için doğru yerdesiniz.

Minsk Tur ile Ekonomik Ve Konforlu Konaklama

Minsk Tur müşterilerinin konut ihtiyaçlarını en iyi ve ekonomik olarak karşılayan hizmetler sunan ilk şirketlerden biridir. Tatilinizin tadını çıkarabileceğiniz Minsk turunun ardından konforlu ve ekonomik bir konaklama yapmak istiyorsanız, her zaman bütçeniz için seyahat paketleri sunarak yanınızdayız. Müşterilerimiz adına deneyimli kadromuz konaklama yeri rezervasyon işlemlerini yürütmektedir ve tüm işlemler müşteriler Minsk’e ulaşmadan önce yapılmaktadır.

Seyahatten sonra evden ayrılmadan konaklama yapmak her turistin hayalidir. “Minsk turu” derken firmamız hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek. Sektör lideri olarak, hem konforlu hem de ekonomik konaklama sunarak müşteri memnuniyetini her zaman sağlarız.

Minsk Tur Aktiviteleri

Minsk Tur esnasında gece yapılabilecek birçok güzel ve eğlenceli aktivite de mevcuttur. Gece kulüpleri ve gece eğlenceleri ile bilinen Minskte birçok eğlence mekanı gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir.

Minsk’te turistlere yönelik ilave bir fiyat uygulanması devlet tarafından kesinlikle yasaklandığından ve çok ciddi takip edildiğinden dolayı, sürpriz hesaplarla karşılaşılması neredeyse imkansızdır.

Minsk Tur esnasında dikkati çekecek şeylerden biri de sivil polislerin sayısının, resmi polislerden çok daha fazla olmasıdır. Eğitim oranı çok yüksek olan bu şehirde, suç oranı ise oldukça düşüktür.

Özellikle sivil polislerin günün her saatinde yaptığı kontroller sayesinde, turistler açısından oldukça güvenli bir ortam sağlanmıştır. Minsk, her yönüyle görülmeye değer, bir o kadar da ucuz bir şehirdir. Barınma imkanı açısından oldukça fazla sayıda alternatife sahip olan bu şehirde, her keseye uygun otel imkanları bulunmaktadır.

Minsk Tur vasıtası ile organize edilen Minsk Tur alternatifleri için siteyi inceleyebilir, her türlü soru ve bilgi talebi için yetkili personelle temasa geçebilirsiniz.

MİNSK TUR