Minsk Turu Resmi Site

www.instagram.com/minskotelleri 

www.facebook.com/minskotelleri

Minsk Hotel:

Şehir Merkezinde her yere yürüme mesafesinde olup; 4 yıldız kategorisinde en uygun konaklama alternatifi ise Minsk Otel. En uygun oda ücreti dönemine göre değişiklik göstermekle birlikte 85 dolar.

Beyaz Rusya’da hizmet veren 3 yıldızlı otellerin bir çoğu tam Minsk Şehir Merkezinde olmayıp; şehir merkezine yakın Nemiga bölgesinde Pabiditeley caddesi üzerinde hizmet vermektedir.

Yubileynıy Hotel; Planeta Hotel; Victoria Hotel yer almaktadır. 3 Yıldız kategorisinde ki en kaliteli otel ise; Belarus Hotel. Minsk merkeze araç ile 5 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Crowne Plaza Otel:

Minsk Şehrindeki ilk 5 Yıldızlı Otel. Minskin en işlek caddelerinden olan karla marksa caddesinin bir arka caddesi Kirova Caddesinde hizmet vermektedir.

Crowne Plaza Hotel & Spa’da yaşam enerjinizi yenileyin. Aktif ve eğlenceli bir tatil için güzellik merkezinde uzmanlar tarafından cilt bakımı, saç, el ve ayak bakımı yaptırabilir, farklı masaj ve terapi seçenekleri ile bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirerek özel olmanın farkını yaşayabilirsiniz.

Beyaz Rusya’da zaman içerisinde 5 yıldızlı Hotel Sayısı artış gösterdi ve sırası ile ile yapılan hotel önce yıkılıp sıfırdan tekrar Emsaş İnşaat tarafından yapımı üstlenilen 5 Yıldızlı President Hotel projesi bitirildi.

Çin Cumhuriyeti başkentinin ismi olan Pekin Hotel bir diğer en lüks 5 yıldızlı Hotel konumunda.